Happy Meal ve škole

Zpátky do školy prostřednictvím vydrhnout děti nesoucí lesklé nové krabice na jídlo. To také znamená, pařezy maminky zírající do ledničky, zoufale hledají způsoby, jak propašovat i trochu výživy do oběda jejich dítěte. “Jednou z největších chyb, rodiče dělají odesílá příliš mnoho a nesprávných druhů potravin v jídlonosič svého dítěte,” říká Elizabeth Ward, autor zdravých potravin, zdravé děti. Použijte pěst vašeho dítěte jako vodítko k dokonalosti velikosti porcí.

Ideální oběd je výživný a má dostatek kalorií k palivové mozku a motorickou aktivitu, ale ne příliš mnoho kalorií, což může způsobit hyperaktivní nebo stagnující chování po obědě. Je čas přemýšlet nad dva krajíce chleba. “Sendviče jsou v pořádku po dobu prvních několika týdnů, pak monotónnost nastává a musíte se dostat ven ze sendvičového vyjetých kolejí,” říká Ward. Zde jsou některé dítě schválené výživné oblíbené.

Nezapomeňte zahrnout zmrazenou 100% ovocné šťávy políčka, jak udržet potraviny v pohodě až do oběda.

Díra potravin; Nahoru skořice -raisin bagel s arašídové máslo a banán. Přidejte kartón jogurtu a několik řapíkatým celerem.

Kool kebab; Hodit do kabobs všeho druhu. Závit nízkotučné maso, nízkotučný sýr, ananas a cherry rajčata na špejli. Zahrnovat celozrnné sušenky a karton mléka.

Zkuste Tortill; Šířit nízkým obsahem tuku tortilla s vaječným salátem, strouhaný mrkev a plátky okurky a. Hodit jogurt smoothie uzavřel s ovocem.

Kapsa Chang; Nacpat pita kapse bez obsahu tuku fazolemi, strouhaným sýrem, nakrájená rajčata, nebo salsa. Přidejte karton mléka a ovoce.

Vrstvy Fu; Vytvořte si vlastní parfait. Ve vysoké, průhledným plastovým sklem. Obsahovat nízkotučný jogurt, čerstvé ovoce a vysokým obsahem vlákniny, křupavé cereálie a stezka mix Craisins, ořechy a semena pro polední léčbu.

Na Rol; Vydlabat role Celozrnné a naplňte ji s tuňákem salát s nakrájenými jablky a celerem. Přidejte sýr kostky, dětské mrkev a 100% ovocné šťávy.

Je to Wra; Položte plátek krocana, švýcarský sýr, několik listů čerstvého špenátu a brusinkový říz na barevné zábal, a pak zabalit! Přidejte plechovku rajčatové šťávy a kus čerstvého ovoce.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky