gynekologického vyšetření pro genitální bradavice (lidský papilomavirus)

Gynekologické vyšetření pro genitální bradavice patří

Vizuální zkouška vulvy; Speculum zkouška; Bimanuální vyšetření pánve; Rektální zkouška; Rektovaginálního zkouška.

Někteří lékaři mohou používat acetowhite test, aby se bradavice viditelnější. Roztok ocet (slabá kyselina octová), mohou být aplikovány na kůži ukázat rozdíl mezi normální a abnormální tkáně. Mírné pálení může dojít, pokud se použije kyselina octová. Test acetowhite se rutinně nedoporučují pro potvrzení genitální bradavice.

Gynekologické vyšetření může rovněž obsahovat Pap test. Test Pap může ukázat, zda existují nějaké abnormální buněčné změny způsobené určitými typy HPV. Některé typy lidského papilomaviru (HPV) způsobují genitální bradavice a některé mohou vést k rakovině děložního čípku. HPV infekce, která způsobuje abnormální Pap test bude zacházeno jinak než s typy HPV, které způsobují viditelné bradavice.

Velikost, poloha a vzhled konečníku, pochvy, děložního čípku, dělohy, vaječníků a jsou určeny během těchto zkoušek.

Gynekologické vyšetření může být provedeno jako součást rutinního vyšetření, nebo zjistit, zda máte genitální bradavice nebo jiných sexuálně přenosných infekcí.

Závěry z gynekologického vyšetření mohou zahrnovat následující.

Genitální bradavice nejsou vidět během zkoušky. HPV mohou být přítomny iv případě, že zkouška je normální a žádné genitální bradavice jsou vidět. Mnohé ženy infikované HPV nemají viditelné genitální bradavice.

Genitální bradavice jsou vidět v průběhu zkoušky. Léčba je založena na

Genitální bradavice mohou být objeveny během rutinní gynekologického vyšetření. Mnoho žen si nevšimnou genitální bradavice, pokud bradavice jsou malé, nebo jsou na vaginy nebo děložního čípku.

Vyplňte formulář s informacemi o lékařské testy (PDF) (Co je PDF dokument?), Které vám pomohou připravit pro tento test.

Sarah Marshall, MD – Rodinný Medicin; Kirtly Jones, MD – porodnictví a gynekologie

14.listopadu 2014

Počet, velikost a umístění viditelných bradavic; Vaše příznaky; Vaše preference.