grilovaný losos se severoafrickými chutí receptu

 Recept od EatingWell

1/4 šálku nízkotučné nebo odtučněné prostý yogur; 1/4 šálku nasekané čerstvé parsle; 1/4 šálku nasekané čerstvé cilantr; 2 lžíce citronové Juic; 1 lžíce extra panenského olivového oi; 3 stroužky česneku, biskupský; 1 1/2 lžičky paprik; 1 lžička mleté ​​kumi; 1/4 lžičky soli, nebo vkusu; Čerstvě mletý pepř, podle vkusu; 1 libra středo-cut filet z lososa, nakrájíme na 4 porce (viz tip; 1 citron, nakrájíme na měsíčky

Naše verze klasické severní Afriky bylinkové pastě známé jako chermoula slouží zároveň jako marinádou a omáčkou pro tento bohatě ochucené lososa. Pokud je příliš chladný pro grilování venku, můžete upéct lososa na 450 stupňů C po dobu 12 až 15 minut.

Tipy: Vedení pokožku při grilování lososa pomáhá držet rybu dohromady a chrání citlivou maso z spalujícím horkem. Jakmile vařené, kůže sklouzne snadno.

K ropě gril: olej složený papírový ručník, držet ho kleštěmi a vetřete ho na stojanu. (Nepoužívejte sprej vaření na horké grilu.) Při grilování choulostivé potraviny, jako je tofu a ryb, je užitečné sprej jídlo vaření sprej.

; Pro více receptů jít do EatingWell

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky