greeny průvodce vaření

Zde je několik rychlé a snadné greeny vaření návrhy, které vám pomohou začít

Blanch greeny a sautÃwith trochu česneku a olivového oleje; Přidat splash octa nebo k sobě citrónové šťávy k vyrovnání hořkou chuť zelených; Nejlepší greeny sekanými praženými ořechy nebo vmíchejte do sušeného ovoce; Vařit navíc greeny a obchod, krytá, v lednici po dobu až 3 daysâ € “je můžete ohřát později v týdnu k těstovinám nebo vyhodit do pečení polévky.

Začít s 1 libru zelených. Zde jsou některé z našich oblíbených

Přípravka: Cut stonky 1 palec nad řepy koruny. Zkrátit dlouhé stonky z velké listy, vyřadit blemished listy. Mýt v několika změnách vody, kanalizace. Příčném řezu do 1-palcové kusy.

Vaření: velmi měkké listy mohou být vařené jako špenát. Vařit větší zralé listy, na které se vztahuje, v širokém hrnci 2 šálky mírně osolené vařící vody jen do zvadlé, cca 5 minut. Scedíme a stiskněte ven vlhkost. Uvědomte si, že greeny řepy, jako řepa, budou krvácet a vyblednutí doprovodných potravin.

Výtěžek: 2 porce, asi 1/2 šálku každého

Výživa v jedné porci: 48 kalorií, 0 g tuku (0 g sat, 0 g mono), 0 mg cholesterolu, 10 g sacharidů, 5 g bílkovin, 5 g vlákniny, 426 mg sodíku. Výživa Bonus: 270% Daily Value vitamin A, 80% DV draslíku, 70% DV vitamin C.

Přípravka: Vytáhněte list z těžkých žeber a stopky, vyřazení stonky. Mýt v několika změnách vody, kanalizace. Cut listy do 1-palcové kusy.

Vaření: Cook, krytý, 2 šálky mírně osolené vařící vody do měkka, 10 až 12 minut. Scedíme a stiskněte ven vlhkost.

Výtěžek: 4 porce, asi 1/2 šálku každého

Výživa v jedné porci: 34 kalorií, 0 g tuku (0 g sat, 0 g mono), 0 mg cholesterolu, 6 g sacharidů, 3 g bílkovin, 4 g vlákniny, 21 mg sodíku. Výživa bonus: 210% Daily Value vitamin A, 40% DV vitamin C.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky