Gerson terapie (pdqто): komplementární a alternativní medicína [] -evaluation vačkových přístupů

Je důležité, aby stejný přísné vědecké hodnocení použít k posouzení konvenční přístupy být použit pro vyhodnocení CAM terapií. National Cancer Institute () a Národní centrum pro doplňkovou a alternativní medicínu (NCCAM) sponzorují celou řadu klinických studií (výzkumné studie) u zdravotních středisek vyhodnotit CAM terapií rakoviny.

Prevence rakoviny je akce učiněná s cílem snížit riziko vzniku rakoviny. O prevenci rakoviny, počet nových případů rakoviny ve skupině nebo populaci se snižuje. Doufejme, že to snížit počet úmrtí způsobených rakovinou; Chcete-li zabránit nové rakoviny spouštění, vědci se podívat na rizikové faktory a ochrannými faktory. Cokoliv, co zvyšuje pravděpodobnost vzniku rakoviny, se nazývá rizikový faktor rakoviny, něco, co snižuje vaše šance na vzniku rakoviny, se nazývá rakovinu ochranný …

Nejlepší Case Series Program, který byl zahájen v roce 1991, je jedním ze způsobů CAM přístupy, které jsou používány v praxi jsou vyšetřovány. Program dohlíží kde “s úřadem Cancer doplňkové a alternativní medicíny (Occamova). zdravotničtí pracovníci, kteří nabízejí alternativní terapii rakoviny předložit lékařské záznamy svých pacientů a příbuzné materiály k Occamova. OCCAM provádí kritické zhodnocení materiálů a rozvíjí navazujících strategií pro výzkumné přístupy považovány za záruku -initiated výzkum.

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute