Gerd a reflux u kojenců a dětí: příznaky a ošetření

Většina dětí vyplivnout někdy i několikrát denně. Ale když zvracení způsobí, že další problémy, nebo je s dalšími příznaky, může to být způsobeno žaludečních šťáv, zvané také žaludeční a jícnový reflux (GERD).

GERD může zdát jako problém pro dospělé, ale to se může stát pro kojence a děti, taky. Mezi nejčastější příznaky u dětí jsou

Kyselina refluxní se stane, když jídlo a kyseliny v žaludku přesunout zpět do trubice, která jde do úst, volal jícnu. Někdy se přesune dovnitř nebo ven z úst.

Většina děti s podmínkou, jsou zdravé – to je jen, že části jejich trávicí soustavy nejsou plně vyzrálé dosud. Oni obvykle rostou z GERD v době, kdy jsou jeden rok starý.

U starších dětí příčiny GERD jsou jiné než pro kojence a dospělé. V mnoha případech se stává, když se svalová ventil mezi žaludku a jícnu relaxuje nebo když vzrůstá tlak pod tímto ventilem.

Obvykle se lékař může diagnostikovat žaludečních šťáv na základě příznaků, popsat a anamnézu dítěte, a to zejména v případě, že problém pravidelně děje a způsobuje nepohodlí. Někdy se vaše dítě může potřebovat další testy, jako je například