genitální herpes-Co se stane,

Objeví-li se genitální herpes příznaky, je obvykle 2 až 14 dní poté, co je osoba do styku s virem.

Emocionální stres; Únava; Jiné infekce, jako je nachlazení nebo chřipky; Úrazu, jako je podráždění, v genitální oblasti; Nové sexuálních partnerů; Menstruace; Jakákoliv podmínka, která oslabuje imunitní systém.

Zvládání stresu u zdravých způsobů, jak může pomoci snížit jak často máte genitální herpes ohnisko. Průběžné stres – to trvající déle než týden – Zdá se, že vyvolat vzplanutí více než kterýkoliv jiný faktoru životního stylu; Zde je pět kroků, které můžete podniknout, aby zvládat stres Bette; Dostatečně se vyspat. Čím více odpočatí jste, tím lépe budete schopni zvládat stres. Většina lidí potřebuje asi osm hodin spánku každou noc fungovat normálně. Někteří potřebují méně než to, že jiní potřebují více. Všimněte si, jak …

Herpes virus zůstává v těle po celý zbytek svého života. Po skončení prvního ohniska, to stane neaktivní. Pak se u většiny lidí, to bude opět aktivní čas od času, což způsobuje puchýře a boláky.

Někteří lidé mají mnoho ohnisek každý rok, zatímco jiní mají jen málo nebo vůbec žádné. Lidé, kteří mají příznaky průměrně o 5 ohniska ročně během prvních několika let. Většina z nich má méně ohnisek po tom.

Lidé hlásí, že určité věci mohou vyvolat infekci, jako je například

Přibližně polovina lidí, kteří mají opakované ohnisek může cítit jeden přichází několik hodin na pár dní předtím, než se to stane. Mohou mít pocit mravenčení, pálení, svědění, necitlivost, citlivost nebo bolest kde puchýře se chystají objevit.

Lidé, kteří mají porušenou imunitní systém je větší pravděpodobnost, že mají delší a / nebo více závažná ohniska genitální herpes než lidé, jejichž imunitní systémy jsou zdravé.

I když je to vzácné, genitální herpes může způsobit další zdravotní problémy -SOMe z nich vážné-v případě, že virus dostává do dalších částí těla.

Ve vzácných případech, novorozenec je infikována virem herpes během porodu. Vzhledem k tomu, jejich imunitní systém není plně vyvinut, novorozenci s herpes infekce může mít vážné zdravotní problémy ovlivňující mnoho tělesných systémů. To může trvat až 3 týdny po novorozenec je napaden před on nebo ona onemocní.

V případě, že matka má genitální herpes puchýře nebo bolest v době porodu, císařský řez se obvykle provádí. Císařský řez lze doporučit, pokud má žena píchání nebo bolest naznačuje hrozící epidemii.