genetiky rakoviny prsu a vaječníků (pdq®): genetika [] -O tomto souhrnu PDQ

Účelem tohoto shrnutí

 odborný spisovatel Miranda Hitti dotazovaných, kteří přežili rakovinu prsu jako součást série pro povědomí o rakovině prsu měsíc. Série s názvem “Me && am; Dívky, “zkoumá osobní příběhy těchto žen poté, co byl diagnostikován s rakovinou prsu; Rakovina prsu přežil Ilene Smith, MS, RD, 49, žije v New Yorku. Na konci října 2007, Smith cítil bulku v levém prsu chvíli na konferenčním hovoru o dílo. “Mám za studena, a tak jsem položil ruku pod paži a cítil jsem, že …

Recenzenti a aktualizace

Tento přehled je pravidelně přezkoumávána av případě potřeby aktualizován redakční radou PDQ Cancer Genetics, který je redakčně nezávislá na National Cancer Institute (). Souhrn odráží nezávislé přehled literatury a nepředstavuje politické prohlášení, nebo o National Institutes of Health (NIH).

Členové rady prohlédnout nedávno publikovaných článků každý měsíc určit, zda článek by měl

Změny souhrny jsou provedeny na základě dohody procesu, ve kterém členové představenstva vyhodnotit sílu důkazů v publikovaných článků a zjistit, jak by měl být tento článek v souhrnu.

Olověné recenzenti pro genetiky prsu a rakoviny vaječníků jsou

Jakékoliv připomínky nebo dotazy týkající se souhrnu obsahu by měl být předložen Cancer.gov prostřednictvím webových stránek své kontaktní formulář. Nekontaktovali jednotlivé členy představenstva s dotazy nebo připomínky k shrnutí. Členové správní rady nebude reagovat na jednotlivé dotazy.