Gen smart strava recenze: do genetika vliv na váhu?

Creator Floyd Chilton, PhD, je Wake Forest School of Medicine profesor fyziologie, říká, že vaše geny byly prostě není určen pro dnešní stravy a životního stylu. Tento nesoulad, říká, vede k zánětu v těle, což způsobuje zvýšení tělesné hmotnosti a další problémy.

Dostat je zpět v synchronizaci, budete muset snížit kalorie, jíst více vlákniny, zvyšují polyfenoly (typ antioxidant nachází v ovoci, zelenině, čaji a), více cvičit, a přidejte omega-3 mastných kyselin.

Dieta vám umožní vybrat z různých potravinách. Jeho seznam potravin se zaměřuje na ovoce a zeleninu, celozrnné sacharidy, “dobré” tuky, jako je řepka a olivového oleje a nízkotučné mléčné výrobky.

Strava nezmiňuje jiné než červené víno, které má živiny zvané polyfenoly alkohol. Nemůžete mít červené víno během prvních 5 týdnech diety. Za to, že můžete mít sklenku červeného vína s večeří třikrát až šestkrát týdně.

Omezení: Strava je flexibilní a dává vám hodně potravin a nabídky plány z čeho vybírat. Budete muset kontrolovat velikost porcí.

Vaření a nákupy: Většina potravin doporučených na dietě by měly být k dispozici ve vašem místním obchodě s potravinami. Kniha doporučuje hýbat-smažení a vaření v páře zachovat živiny potraviny “.

Balené potraviny nebo jídla: Ne všechny potraviny by měly být k dispozici na svém pravidelném obchodu s potravinami. Dieta dělá Doporučujeme doplňky, které jsou prodávány na svých internetových stránkách.

In-person jednání: No.

Cvičení: Měli byste udělat 30 minut mírné intenzity aerobní cvičení alespoň 5 dní v týdnu, nebo 20 minutách intenzivního aerobní aktivity alespoň 3 dny v týdnu, a také udělat silový trénink.

Vegetariáni a vegani: Tato dieta bude pracovat pro vás.

Bezlepková dieta: lepek není zakázán, ale můžete ji přeskočit, pokud chcete. Pokud striktně vyhýbat lepku, zkontrolujte údaje na potravinách pro neočekávané zdroje lepku.

Cena: Jen vaše potraviny.

Podpora: Děláte tuto dietu na vlastní pěst, i když je možné najít nějaké zdroje a podporu na Facebook, Pinterest, a v e-mailovém zpravodaji.

Funguje to?

V jedné studii genu inteligentní stravy, muži snížila v průměru o 13 liber a ženy ztratil 10,5 liber v průběhu 8 týdnů.

Ale důvod, proč tato dieta pomáhá lidem zhubnout, je, protože je to nízký obsah kalorií, ne proto, že mění své geny.

Je to dobré pro určité podmínky?

Celkově to dobrý-for-you plánu je v souladu s dietních doporučení pro prevenci chronických onemocnění. Je to také dobrou volbou pro lidi s vysokým krevním tlakem, srdeční choroby, vysoké hladiny cholesterolu a cukrovky, i když budete ještě muset mít na paměti o svých specifických potřeb dietu, stejně jako sledování sodíku a počítání sacharidů.

The Final Word

To je zdravá strava, která poskytuje návod na jídlo a cvičení a může vám pomoci zhubnout.

V plánu je pro lidi, kteří chtějí podporu, rádi vaření a upřednostňují strukturovaný stravovací a cvičební plán. Nemusí to být dobrou volbou pro někoho, kdo nenávidí vařit nebo třeba začít s menšími změnami.

Lidé nad 50 let věku nebo s zdravotního stavu by se obrátit na svého lékaře ještě před zahájením hubnutí plánu.

ZDROJE

Chilton, F. Gene Inteligentní Dieta: Revoluční jíst plán, který přepsat genetický osud – a rozplyne liber, Rodale, 2009.

Genesmart.

Ivester, P. Prevence chronického onemocnění, červenec 2010.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …