gastrointestinální karcinoid léčba nádorů (pdqто): léčba [] -colonic karcinoidy

Tlustého karcinoidy jsou často exophytic a velké (> 5 cm), ale jen zřídka krvácejí. Pouze příležitostné léze pravostranné jsou pozitivní s 111-Indium octreotidu scintigrafie. Mnohé z těchto nádorů jsou agresivní s vysokou rychlostí proliferace a často přítomné s více jaterních metastáz než regionálních lymfatických uzlin. [1] Tyto nádory tlustého střeva se zpracovává podobným způsobem adenokarcinomu tlustého střeva. [2] Pokusy dosáhnout radikál resekce by hemikolektomie nebo mezisoučtu kolektomie s lymfadenektomií by mělo být, ale často jen debulking je to možné. Celková 5-leté přežití je přibližně 40% a je o něco horší, než je míra přežití u adenokarcinomu tlustého střeva. [1]

Toto doplňkové a alternativní medicíny (CAM) souhrnné informace poskytuje přehled o využití chrupavky jako pro léčbu lidí s rakovinou. Souhrn obsahuje stručnou historii výzkumu chrupavky, výsledky klinických studií a možných vedlejších účinků užívání chrupavky; Tento přehled obsahuje následující klíč informatio; Skotu (kráva) chrupavky a žraločí chrupavka byly studovány jako léčby lidí s rakovinou a dalšími zdravotními potížemi po dobu více než 30 let ….

Zkontrolujte, zda v USA klinických studií z ‘s seznam onkologických klinických studií, které jsou nyní přijímá pacienty s lokalizovaným gastrointestinální karcinoidu a regionální trávicího karcinoidu. Seznam klinických studií může být dále zúžen podle místa, drogy, intervence, a dalších kritérií.

Obecné informace o klinických studiích je také k dispozici na webových stránkách.

Reference

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute