frostwort: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

Ciste du Canada, Cistus canadensis, Frost Plant, Frostweed, HĂlianthème du Canada, Helianthemum, Helianthemum canadense, Rock-Rose, Sun Rose.

Frostwort je bylina. Části, které rostou nad zemí se používají k výrobě léku; Lidé berou frostwort pro trávicí problémy; Frostwort je někdy aplikován přímo na kůži vředů.

Frostwort může pomoci snížit bolest kůže a otok (zánět) a mají sušení (stahující) účinek na tkáně.

Nedostatečná Evidence fo; Zažívací problémy; Kožní vředy, pokud se používají přímo; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost frostwort pro tyto účely.

Není k dispozici dostatek informací, aby vědět, jestli frostwort je bezpečný, nebo jaké jsou možné vedlejší účinky by mohly být; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o využití frostwort během těhotenství a prsu -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání.

V současné době nemáme žádnou informaci o FROSTWORT interakce

Příslušná dávka frostwort závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro frostwort. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Gruenwald J, T Brendler, Jaenicke C. PDR pro bylinných přípravků. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese