Francouzské ženy nemají dostat tučné stravy recenzi

Dieta, která doporučuje, víno, čokoládu a sýr – a ne počítání kalorií? Oui, říká Mireille Guiliano, autor francouzských žen Do not Get Fat: Tajemství jedení pro potěšení.

Její recept na úspěch hubnutí

Budete projít čtyři fáze této dietě

Po dobu prvních 2 dnech této diety, půjdete na semi-rychlé, jíst jen pórek polévku a pít hodně vody.

Potom přidejte zeleninu, ryby, ovoce, a ještě více vody.

Po celou dobu diety, Guiliano doporučuje jíst širokou škálu čerstvých sezonních surovin se spoustou dobrých koření a bylin.

Guiliano doporučuje jíst dvě porce denně jogurtu, francouzskou favorita.

Můžete mít víno nebo šampaňské, ale ne alkohol. Sladkosti jsou v pořádku v malých množstvích.

Zde je ukázka z nabídky jarní du Jour

Vícekrát za den ukázky jsou k dispozici on-line nebo v knize.

Neexistují žádné zakázané potraviny v této dietě. Poté, co jste zvyklí na váš nový způsob stravování, budete moci mít potraviny, jako je čokoláda, víno a sýry bez viny. Aby bylo možné zredukovat své pas, budete muset pomalu omezit vaše jídlo porce.

Odměna pomoci dostat přes týden? Guiliano naznačuje týdeník “” den odpočinku ”, když si můžete vychutnat “civilizovaný” část některé z vašich oblíbených odpustků.

Guiliano říká, že její pórek polévka – klíčovou součástí této stravy – má “magické vlastnosti” na podporu hubnutí. (Neexistuje žádný důkaz o tom, ačkoli). Ona také navrhne tak trochu čokolády. Ale samozřejmě, nemůžete jít přes palubu na to.

Po 3 měsících držet Guiliano formule, vaše nové návyky by měl být nastaven – budete připraveni žít francouzský životní styl. Tato dieta může být příliš zjednodušující pro vás, pokud máte velkou váhu ztratit.

Omezení: Chcete-li nastartovat tuto dietu, budete jíst jen Pórková po dobu prvních 48 hodin, pití každé 2-3 hodiny. Pro chuť, můžete sezóny ho lehce se solí a pepřem a můžete pít tolik vody, kolik se vám líbí. Strava umožňuje více potravin později.

Vaření a nákupy: Většina receptů jsou poměrně jednoduché, s méně než 10 přísad. Vaření časy nejsou uvedena s recepty. Guiliano doporučuje nakupovat na trzích namísto supermarketů najít složky v sezóně. V USA můžete jít na trh farmáře.

Balené jídla nebo potraviny: Není nutná.

Cvičení: Doporučuje se, ale není nutné trávit hodiny v posilovně s touto dietou. Chůze a lehké vzpírání jsou v pořádku.

Lidé s různým dietním potřebám a vkusu můžete udělat na této dietě.

Vegetarián nebo vegan: Budete muset změnit některé z receptů v knize.

Bezlepkové: Tato dieta nezakazuje lepek. Měli byste být schopni přizpůsobit ji bezlepkovou dietu, ale budete muset zkontrolovat etiketách potravin opatrně.

Pokud máte cukrovku, vysoký krevní tlak nebo jiné podmínky, poraďte se se svým lékařem.

Náklady: Žádné kromě vašeho nákupů potravin. Ale čerstvé a místní potraviny mohou být dražší.

Podpora: Můžete to udělat dietu na vlastní pěst. Oficiální webové stránky strava má komunitu, pokud chcete spojit s ostatními lidmi na tomto plánu.

Funguje to?

Absolutně, takže malé změny je strava přístup, který prokázal, čímž se získá dlouhodobý úspěch. Ale tento plán nebyl studován, ani není podložena vědeckým výzkumem na podporu některých tvrzení v knize, jako je kouzlo pórek polévku nebo nastartovat půstu.

Máte-li přijmout základní předpoklad knihy – jíst jen chutné jídlo velmi kvalitní, v malých porcích, pomalu a všímavě – můžete zhubnout. Jíst pomalu, pomůže vám tlačit se od stolu, protože váš mozek bude přijímat signál sytosti. Malých změn na vaše stravovací návyky a dostat pravidelnou fyzickou aktivitu, jako je chůze, je tajemství k úspěšné kontrole životnost hmotnosti.

Je to dobré pro určité podmínky?

Pokaždé, když zhubnout, dokonce jak malý jak 5%, budete zlepšit své zdraví tím, že snížení hladiny cholesterolu a krevního tlaku a zlepšení kontroly hladiny cukru v krvi.

Tento pozitivní přístup k regulaci hmotnosti, je dobré pro většinu lidí, kteří chtějí zlepšit své zdraví a zhubnout.

Ale protože ne jídlo je off-limity a není přísný jídlo plán, nemusí být správná strava pro lidi, kteří mají diabetes, vysoký krevní tlak nebo srdeční choroby, nebo pro lidi, kteří potřebují omezit nebo zakázat některé živiny, jako je sodík ,

Poraďte se se svým lékařem, aby se ujistil, tento non-dietní plán je vhodný pro vás.

The Final Word

Francouzské Women Do not Get Fat je naloženo s perly moudrosti, které vám pomohou stát se více dbát o jídle a spokojit se s méně jíst bez pocitu zbaven.

Tento přístup se odvolat, pokud nechcete dát nějaké jídlo off-limity a nechcete počítat kalorie.

Není to pro vás, pokud budete chtít více strukturu. Kniha je spíše inspirativním průvodcem než dietu.

ZDROJE

Guiliano, M. French Women Do not Get tuk, Knopf Books, 2005.

FrenchWomenDontGetFat.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …