fit v zahradě

Bruce Van Horn říká, že většina z nás nedělají dost pro sebe. Praktikovat, co káže, New York instruktor jógy tráví značnou část každý den ve své zahradě. Výhody? “To nejen šetří mi peníze, ale dostane mě do pohybu,” říká Van Horn.

Pletí, výsadby, prořezávání, zalévání květin – je tu stále co dělat na zahradě, která umožní, aby fyzickou aktivitu do svého dne, říká Van Horn.

Zahradnictví vám přináší psychickou i fyzickou kondici, říká Charlie Nardozzi, zahradník v Národním zahrádkářského svazu v South Burlington, VT. Z psychického hlediska, říká Nardozzi, zahradnictví poskytuje způsob odvíjení. “Když jste zabraný do toho, co se děje ve vaší zahradě, nejste tak zabalené do toho, co se stalo během zbytku dne. Zahradnictví nabízí způsob, jak vytvořit útočiště, místo lehkostí.”

Z fyzikálního hlediska, zahradnictví vám pomůže vytvořit sílu, obratnost a flexibilitu. “Nemluvě o tom, výhody můžete získat od bytí venku na slunci,” říká.

Zaměření na hlavních svalových skupin maximalizuje výkonu dávky od zahradničení, říká Jeff Restuccio, autor Fitness Dynamic zahrádkářství Way. Pokrčte kolena, zatímco hrabání, například, nebo umístit bednu, která vyžaduje kroku nahoru a dolů, jak budete pohybovat od jednoho záhonu na další.

Restuccio, který je také bojové odborník umění, doporučuje přehání vaše pohyby tak, abyste dosáhli maximální rozsah pohybu a měnit své postoje, aby se používají různé svaly. Při hrabání, například, dát si levou nohou vpřed a používat nižší levou ruku na klice. Pak přejít, čímž pravou nohou vpřed, mění své pozice rukou stejně.

Zahradničení je také dobrý způsob, jak ořezávat dolů svého pasu, říká Nardozzi. Třicet minut cvičení zahradnictví (za 180 liber osoba) může spálit následující počet kalorií (čím více vážíte, tím více kalorií budete Bur; čím méně vážíte, tím méně kalorií, budeš hořet)

Zalévání trávníku nebo do zahrady, 61 kalorií; Sekání trávníku (jízda), 10; Ořezávání Keře (napájení), 14; Hrabání, 16; Pytlování listy, 16; Výsadbu sazenic, 16; Sečení (tlačit s motorem), 18; Výsadba stromů, 18; Ořezávání Keře (manuální), 18; Pletí, 18; Vyklízení půd, 20; Kopání, spading, orba, 20; Kterým se blbec, 20; Obecně zahradnictví, 20; Sekání trávníku (Push sekačka), 243

Ženy, které se chtějí chránit před osteoporózou by také být dobře radí, aby se dostali do zahrady. Podle studie, kterou National Health Resource Center žen, loděnice práce je činnost, která prospívá hustotu kostí, protože zahrnuje hmotnost ložiskové pohyby, jako tlačení sekačky, kopání díry, trhat plevel, a nesoucí zeminy nebo jiné zahradnické předměty.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …