fit připojení pro rodiče: move

Pravidelná fyzická aktivita je základním kamenem zdravý životní styl a celkovou kondici. To je důvod, proč MOVE je jednou ze čtyř částí FIT platformy spolu s jídlem, náladu, a načerpat novou energii. Když rodiny společně pracovat na všech těchto čtyř oblastí, zdraví každého z nás zlepší.

Už víte, jak pravidelná aktivita prospívá zdraví. Cvičení pomáhá

Ale nemusí být vědomi toho, jak se pohybující ovlivňuje vaše celkové kondice – to rovnováhu mezi mysli, těla a ducha. Pohybem těla každý den, má pozitivní vliv na ostatní složky FIT platformy, také.

Chcete-li zůstat na zdravou váhu, je třeba vyvážit počet kalorií, které jíte s počtem kalorií spálíte každý den. Být fyzicky aktivní vám pomůže udělat. Jste-li aktivní, vaše tělo spotřebuje více kalorií, než když je v klidu.

A věděli jste, že být aktivní a jíst nezdravé potraviny mohou skutečně zvýšit vaši chuť k jídlu? Nehýbe každý den a jíst nezdravé potraviny, a to jak snížit hormon leptin v těle. “Leptin je to, co jste plno řekne,” říká Jenna Johnson, MS, je cukrovka a srdeční centrum manažer rehabilitace s Sanford zdravotnictví. “To vám řekne, že již není třeba více potravin.” Ve skutečnosti extrémně obézní lidé mají tendenci nereagovat na leptinu a nesmí se nikdy cítit opravdu nasytit.

Tím, že pohybuje stále více a jíst zdravě, Johnson vysvětluje, můžete obnovit vaše tělo chemie tak, že máte méně reakci hladu.

Chcete-li se dozvědět více o FIT platformy a hmotnosti, číst FIT Připojení: Hmotnost Management.

Podíváme-li se léčit špatnou náladu? Přesunout své tělo! Studie prokázaly, že cvičení je dobré pro vaši psychickou pohodu. Cvičení je známý mood-booster a stres-odlehčovací. To se budete cítit uvolněně a v lepší náladě.

Lidé, kteří pravidelně cvičit mají tendenci mít pocit, že vypořádat lépe se stresem a mají tendenci lépe spát, “říká David Ermer, MD, psychiatr dítě s Sanford zdravotnictví.” Pohybující se vaše tělo je velmi pozitivní, pro-zdravotní způsob, jak se vypořádat se stresem.

Být aktivní pomáhá zlepšit vaši náladu a vyhlídky ve více než jedním způsobem. Pocit úspěchu od bytí aktivní pomáhá budovat sebevědomí. Cvičení také zvyšuje množství nálady zvyšujících chemických látek v mozku, že naše těla produkují. Takže fyzická aktivita je přirozený způsob, jak zlepšit své celkové vyhlídky. To znamená, že když rodiny, aby každodenní činnost prioritou, děti se učí zdravé způsoby, jak zmírnění úzkosti a zvýšit jejich náladu.