Fireweed: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

Adelfilla, Blood Vine, kvetoucí Sally, kytice Rouge, Chamaenerion angustifolium, vrbovka úzkolistá, Épilobe, Épilobe en EPI, Épilobe à Feuilles Étroites, Epilobio, Epilobium angustifolium, Epilobium spicatum, doba kvetení Willow, Francouzi ..; Viz Všechny názvy Adelfilla, krev révy vinné, kvetoucí Sally, kytice Rouge, Chamaenerion angustifolium, vrbovka úzkolistá, Épilobe, Épilobe en EPI, Épilobe à Feuilles Étroites, Epilobio, Epilobium angustifolium, Epilobium spicatum, doba kvetení Willow, francouzský Willow, Velké vrbovka, Herbe DE San Antonio, Laurier de San Antonio, perský Willow, fialová Rocket, Rose Bay vrba, Rosebay Willow, Tame vrbový prut, Wickup, Wicopy, Willow Herb; Anonymní

Fireweed je bylina. Části rostlin, které rostou nad zemí se používají k výrobě léku; Fireweed se používá pro bolest a otok (zánět), horečky, nádory, rány a zvětšené prostaty (benigní hyperplazie prostaty, BPH). Používá se také jako adstringentní a jako tonikum.

Fireweed může obsahovat látky, které snižují otok (zánět).

Nedostatečná Evidence fo; horečky; nádory; rány; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost fireweed k těmto účelům.

Fireweed se zdá být bezpečná pro většinu dospělých; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o využití fireweed během těhotenství a kojení -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání.

V současné době nemáme žádnou informaci o Fireweed interakce

Příslušná dávka fireweed závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro fireweed. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Hiermann A, Bucar F. Studie Epilobium angustifolium extraktů na růst druhotných pohlavních orgánů u potkanů. J Ethnopharmacol 199; 55: 179-83.

Hiermann A, Juan H, Sametz W. Vliv Epilobium extraktů na biosyntézy prostaglandinů a karageninem indukovaného edému krysí tlapky. J Ethnopharmacol 198; 17: 161-9.

Hiermann A, Reidlinger M, Juan H, Sametz W. [Izolace principu protizánětlivé z Epilobium angustifolium]. Planta Med 199; 57: 357-60.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese