Financování hubnutí chirurgie

Melinda Ratini, DO, M; 19. listopadu 2015

Zhubnout bere práci. Ale když máte hodně na váze ztratit, a je-li cvičení a dieta nestačí, můžete zvážit hubnutí chirurgie, také volal bariatrické chirurgie.

Pravděpodobně budete mít otázky o tom, kolik to stojí, co se pojištění vztahuje, a jak přesvědčit svého pojištění, které kryje účet. Zde je to, co byste měli vědět.

Váhový úbytek chirurgie je drahé. Typické náklady může běžet od $ 20.000 až 25.000 $, v souladu s National Institute of Diabetes a zažívací a Kidney Diseases.

Cena za Váš ztráta chirurgie hmotnosti bude záviset na několika faktorech

Dodatečné náklady mohou zahrnovat

Typ operace máte. Druhy hubnutí chirurgie patří žaludeční bypass, nastavitelný bandáž žaludku, vertikální bandáž žaludku (také volal žaludeční sešívání), rukáv gastrektomii a biliopankreatická zneužívání. Mezi další možnosti patří žaludeční balóny nebo dokonce elektrický implantát zařízení. Každý z nich má jinou poplatek; Poplatek vašeho chirurga. To se liší v závislosti na tom, kde žijete, odbornost svého chirurga, a složitost postupu je; Nemocnice si vyberete. Náklady se budou lišit a mohou zahrnovat provozní a nemocničních pokojů, mezi jiným poplatkům.

Máte-li zdravotní pojištění, číst své politiky pečlivě a úzce spolupracovat s pojistitelem a svým lékařem, aby zjistili, co se vztahuje. Podle zákona o cenově dostupnou péči, některé státy vyžadují, aby zdravotní pojišťovny pokrývají bariatrické surger; v roce 2015, více než polovina států pověřila pokrytí pro jednotlivce, rodiny a malé skupiny plánů.

Anesteziolog je fe; Chirurgického asistenta fe; Poplatek za zařízení; Konzultant poplatky (v případě potřeby; následných postupů (pro žaludeční bandáže)

Většina pojišťoven uznávají, že lidé, kteří mají nadváhu a obezitou mají větší šanci dostat vážné zdravotní podmínky, jako je diabetes 2. typu, vysoký krevní tlak, srdeční choroby, vysoký cholesterol a spánkové apnoe. Ve skutečnosti existuje spousta důkazů, že bariatrické chirurgie může zlepšit nebo vyřešit až 30 obezitou-příbuzné podmínky, podle Společnosti pro metabolická a bariatrické chirurgie.

Pokud nemáte zdravotní pojištění, budete pravděpodobně muset zaplatit celou bankovku sami. Některé hubnutí chirurgie center vám může pomoci získat úvěr, který můžete splácet v průběhu několika let.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …