fibromyalgie příznaky – příznaky fibromyalgie – z

fibromyalgie Trends

Chronická bolest svalů, svalové křeče, nebo tightnes; Mírná nebo silná únava a snížené Energ; Nespavost nebo probouzí pocit stejně unavený jako když jste šel do Slee; Tuhost po probuzení nebo po pobytu v jedné poloze příliš lon; Problémy se zapamatováním, soustředění, a provádění jednoduchých myšlenkové úkolů ( “fibro mlha”, bolesti břicha, nadýmání, nevolnost a zácpa střídající se s průjmem (syndrom dráždivého tračníku; Tension nebo migréna; čelistní a obličejové tendernes; Citlivost k jednomu nebo více z následující: zápach, hluk, jasnými světly, léků, některých potravin, a sbír, pocit úzkosti nebo depresse; necitlivosti nebo mravenčení v obličeji, paží, rukou, nohou, nebo poplatek, zvýšení nucení na močení nebo frekvence (dráždivého močového měchýře; Snížená tolerance pro cvičení a bolesti svalů po exercis; pocitem otoku (bez skutečného otok) v rukou a nohou

Symptomy fibromyalgie zahrnují

Zjistit více o fibromyalgie

Základy

příznaky

Zacházení

Není-li tato podmínka není diagnostikována a léčena včas, mohou příznaky pokračovat donekonečna, nebo mohou zmizet celé měsíce a poté opakovat.

Máte chronické bolesti svalů a ohromující únavy.

ZDROJ; National Institutes of Health; Národní institut artritidy a pohybového systému a kožních nemocí (NIAMS); Frissora C., Current Gastroenterol Reports, srpen 2005. Problém 7 (4), pp 264-71 “Symptom překrývání a comorbidity syndromu dráždivého tračníku s dalšími podmínkami.”; Offenbaecher M ,, Ackenheil M., CNS Spectrum, duben 2005, vydání 10 (4), pp 285-97 “Současné trendy v léčbě neuropatické bolesti se zvláštním zřetelem na fibromyalgie.”; Patten S., et al, “Dlouhodobé zdravotní stavy a deprese:. Síla sdružení pro specifické podmínky v obecné populaci” Canadian Journal of Psychiatry, březen 2005, roč. 50 (4), str 195 až 202; Nampiaparampil D., Shmerling R., “Přehled fibromyalgie.” Journal of řízené péče, listopad 2004, vol. 10 (11 Pt 1), str 794-800.