fibromyalgie léčby: bolest medicína, antidepresiva, terapie a další

fibromyalgie Trends

Pokud se jedná o ošetření fibromyalgie, jsou léky, alternativní medicíny, a životní návyky, které mohou pomoci snížit bolest, a zlepšení spánku. Váš fibromyalgie specialista vám může předepsat léky proti bolesti nebo antidepresiva, aby pomohl léčit bolest, únavu, deprese a úzkost, která přichází s touto chorobou. Kromě toho může lékař doporučit fyzikální terapie, vlhké teplo, pravidelné aerobní cvičení, relaxaci a snížení stresu, který vám pomůže self-spravovat své příznaky.

Méně bolesti, více energie: Viz s fibromyalgií Friendly cvičení

Fibromyalgie může způsobit příznaky podobné artritidě, burzitidy a tendinitidy. V důsledku toho někteří odborníci skupina fibromyalgie s artritidou a souvisejících poruch. Bolest spojená s těmito dalšími podmínkami je obvykle lokalizována do jedné oblasti, zatímco bolest a ztuhlost fibromyalgie jsou velmi rozšířené a skládá se z hluboké bolesti svalů, ranní ztuhlost a bolestivých bolestivá místa, takže je obtížné uplatnit nebo může být fyzicky aktivní.

Pro do hloubky informace, viz ‘s fibromyalgie bolesti.

Spolu s hlubokou bolestí svalů a bolestivých bodů bolesti, únava je klíčovým příznakem fibromyalgie, a to může být vysilující. Nejen, že se cítíte vyčerpaní a slabí, ale klid na lůžku nezdá pomoci. Mnoho lidí s zpráva fibromyalgie spí osm až deset hodin v noci a pocit, jako kdyby vůbec nespal.

Některé léky mohou pomoci zmírnit únavu spojenou s fibromyalgií. Kromě toho, aerobní cvičení může pomoci zmírnit únavu, minimalizovat bolest, zlepšit kvalitu spánku, a zlepšit náladu.

Pro do hloubky informace, viz ‘s fibromyalgie a únava.

Četné studie prokázaly, že cvičení je jedním z nejdůležitějších způsobů léčby fibromyalgie. Mnoho lidí s fibromyalgie nejsou nejsou fyzicky fit. Vyhýbají cvičení, protože se obávají zvýšenou bolest. Přesto aerobic nebo klimatizace cvičení může skutečně pomoci zmírnit bolest a deprese.

Pravidelné cvičení zvyšuje v těle produkci endorfinů, přirozených léky proti bolesti, který také zvýší náladu. Spuštění pomalu a postupně zvyšuje délku a intenzitu cvičení vám může pomoci využívat výhod cvičení, aniž by cítil větší bolest.

Pro do hloubky informace, viz ‘s fibromyalgie a cvičení.