Fakta horečka: vysokoteplotní příčiny a léčba

Horečka – také známý jako vysokou horečku nebo vysokou teplotu – není samo o sobě nemoc. Je to obvykle příznakem základního onemocnění, nejčastěji infekce.

Vypadá velmi sic; Je ospalý nebo velmi rozruch; Má oslabený imunitní systém nebo jiný zdravotní problém; Má seizur; Má jiné příznaky, jako je vyrážka, bolest v krku, bolest hlavy, ztuhlost krku nebo bolest ucha

Skus většiny pavouků a hmyzu včetně komárů, blechy, mouchy, štěnic a chiggers, jsou podobné ve vzhledu a představují malé nebezpečí. Typicky, injekce hmyzu slinných tekutiny nebo jedu do kůže vyvolává malé, svědění otok, který trvá několik hodin nebo dní. Na kousnutí jsou zřídka nebezpečné, ačkoli komárů v některých částech světa se může přenášet onemocnění, jako je West Nile virus, horečka dengue, malárie a encefalitida; Pro lidi s alergií na hmyzí nebo pavoučí kousnutí, tyto …

Horečka je obecně nejsou považovány za nebezpečné, ale zvýšení teploty může způsobit nebezpečné stoupá v tělesné teplotě. To může být v důsledku extrémní teplotě spojené se zraněním tepla, jako je přehřátí, vedlejších účinků některých léků nebo nelegálních drog, a mrtvice. S hypertermie, tělo už není schopen kontrolovat tělesnou teplotu.

U dětí s horečkou, doprovodnými příznaky jako letargie, úzkostlivost, nechutenství, bolest v krku, kašel, bolest ucha, zvracení a průjem jsou důležité předávat svému lékaři.

Podle Academy of Pediatrics, pokud máte dítě mladší než 4 měsíce starý s rektální teploty 100,4 F nebo výše, měli byste okamžitě kontaktujte svého lékaře nebo jděte na pohotovost, protože by to mohlo být příznakem potenciálně život -threatening infekce. Také volat na svého lékaře nebo jděte na pohotovost v případě každé dítě má horečku nad 104 F. vysoká horečka může způsobit záchvaty u malých dětí.

Zavolejte svého lékaře ihned, pokud vaše dítě má horečku a

Zavolejte lékaře, pokud horečka trvá déle než 1 den v dítěti méně než 2 let nebo trvá déle než 3 dny v dětském věku 2 nebo starší.

Část mozku zvané hypothalamus kontroluje tělesnou teplotu, která se obvykle pohybuje po celý den od normální teploty 98,6 F.

Pylu, tipy léčba a další.

Není to nic kýchat na.