enterokolitis syndrom potraviny protein-indukované

alergie Trends

Dů; Je možné, že hlavní název zprávy Food Protein indukované enterokolitidy syndrom není název jste očekávali. Zkontrolujte synonyma listingu najít alternativní název (y) a poruchy dělení (y) na které se vztahuje tato zpráva.

Summar; Potraviny protein indukované enterokolitida syndrom (FPIES) je neobvyklá onemocnění charakterizované alergické reakce na potraviny, které má vliv na gastrointestinální systém. Termín enterokolitis speciálně odkazuje na zánět tenkého a tlustého střeva. Jedinci s FPIES zažít vydatné zvracení a průjem, který obvykle vyvíjí přibližně 2-6 hodin po požití problematický jídlo. Mezi další příznaky patří bledost, letargie, a břišní otok (roztažení). Příznaky mohou být závažné a mohou potenciálně způsobit akutní dehydrataci a / nebo hypovolemického šoku. Nejběžnější spouštěcí mechanismy pro epizody jsou mléko, sója a rýže, ale onemocnění je spojeno s celou řadou potravinových proteinů. Mnoho dětí rozvíjet toleranci vůči pochybných potravin tím, že do tří let, nicméně v některých případech je porucha přetrvává. Odstranění protiprávního potravin by mělo vést k úplnému vymizení příznaků. Přesné, podkladové imunitní systém mechanismy, které se podílejí na vývoji FPIES nejsou známy; Introductio; Několik různých gastrointestinálních poruch u dětí se předpokládá, že je způsobena abnormální imunologické reakce na dietní bílkoviny. Obvykle jsou rozděleny do tří skupin: zprostředkované IgE (jako v klasické potravinové alergie), non-zprostředkovaných IgE, nebo ve směsi (kombinace obou). IgE je zkratka pro IgE, protilátky, že imunitní systém vytváří v reakci na alergické reakce a je často zapletený v potravinových alergií. Potravinové specifické protilátky IgE obvykle nejsou zapojeny do FPIES. Tato porucha se předpokládá, že buněčná. Mnoho výzkumníků v úvahu FPIES se závažná konec spektra nebo kontinuum onemocnění zahrnující non-IgE-zprostředkovaných žaludečních a střevních poruch potravinová alergie. Toto spektrum je také proktokolitida a potravinářský protein indukovaný enteropatií.

Zažívací poruchou Národní Coalitio; 507 Capitol kurt, N; Suite 20; Washington, DC, 2000; Tel: (202) 544 – 749; Fax: (202) 546 – 710; E-mail: ddnc @ HMC; Internet: http: //www.ddn; NIH / Národní institut pro alergie a infekční choroby; Office of Communications a vlády vztahu; 6610 Rockledge Drive, MSC 661; Bethesda, MD 20892-661; Tel: (301) 496 až 571; Fax: (301) 402 až 357; Tel: (866) 284 – 410; TDD: (800) 877 až 833; E-mail: ocpostoffice@niaid.nih.go~~V; Internet: http://www.niaid.nih.gov; Food Research Allergy & EDUCATIO; 7925 Jones Branch Drive, Suite 110; McLean, VA 2210; NÁS; Fax: (703) 691 – 271; Tel: (800) 929 – 404; E-mail: Faan @ foodallerg; Internet: http: //www.foodallergy; Mezinárodní sdružení pro Food Protein Enterocoliti; 2372 Highway 9 Sout; Howell, NJ 0773; Tel: (908) 910 – 441; Fax: (732) 751 – 456; E-mail: kontakt @ iaffp; Internet: http: //www.iaffpe

Je to abstraktní ve zprávě z Národní organizace pro vzácné choroby (NORD). Kopii úplné zprávy lze stáhnout zdarma z webových stránek NORD pro registrované uživatele. Celá zpráva obsahuje dodatečné informace, včetně symptomů, příčiny, postiženému obyvatelstvu, souvisejících poruch, standardní a vyšetřovacích terapie (pokud je k dispozici), a reference od lékařské literatury. Pro full-textové verze tohoto tématu, přejděte na www.rarediseases a klikněte na Rare databáze nákazy v rámci “Rare Informace o nemoc”.

Informace uvedené v této zprávě není určen pro diagnostické účely. Je poskytován pouze pro informační účely. NORD doporučuje, aby se postižení jedinci hledají radu nebo radu svých vlastních osobních lékařů.

Je možné, že název tohoto tématu není zvolený název. Prosím zkontrolujte synonyma výpis najít alternativní název (y) a nepořádek členění (y) na které se vztahuje tato zpráva

Tato položka onemocnění je založena na lékařských dostupných informací do data na konci tohoto tématu. Vzhledem k tomu, Nord zdroje jsou omezené, to není možné, aby každý záznam v databázi vzácných nemocí zcela aktuální a přesné. Prosím, poraďte se agentur uvedených v sekci Zdroje pro Nejaktuálnější informace o tomto onemocnění.

Pro další informace a pomoc o vzácných onemocnění, obraťte se na Národní organizace pro vzácné choroby na P.O. Box 1968, Danbury, CT 06813-1968, telefon (203) 744 až 0100, webové stránky nebo e-mailem www.rarediseases sirotek @ rarediseases

Poslední aktualizace: 5/14/201; Copyright 2013 Národní organizace pro vzácné choroby, Inc.

 z Národní organizace pro vzácné choroby

FPIE; bílkovin enterokolitida

Žádný