bylina robert: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

Aiguilles de Notre-Dame, Bec de Cigogne, Bec de Grue, Cerfeuil Puant, Cerfeuil Sauvage, dračí krev, Épingle de la Vierge, Fourchette du Diable, GÃranium de Robert, GÃranium Herbe à Robert, Kakost smrdutý, Herbe à l’Esquinancie, Herbe à ..; Viz Všechny názvy Aiguilles de Notre-Dame, Bec de cigogne BEC de Grue, Cerfeuil Puant, Cerfeuil Sauvage, dračí krev, Épingle de la Vierge, fourchette du Diable, GÃranium de Robert, GÃranium Herbe à Robert, Kakost smrdutý, Herbe à l “Esquinancie, Herbe à Robert, Herbe Rouge, Hierba de San Roberto, Mountain Geranium, Patte d’Alouette, páchnoucí Bob, Storkbill, Wild Crane’s-Bill; Anonymní

Herb Robert je rostlina. To má nepříjemný zápach, a proto je někdy nazýván “Stinky Bob.” Listy, stonky a květy se používají k výrobě léku; Herb Robert se používá k průjmu, pro zlepšení funkce jater a žlučníku, ke snížení otoku (zánět), ledvin, močového měchýře, a žlučníku, a aby se zabránilo tvorbě kamenů v ledvinách, močovém měchýři, nebo žlučníku; Někteří lidé používají Herb Robert jako ústní voda nebo kloktadlo. Čerstvé listy jsou kousat k úlevě od bolesti v ústech a krku.

Extrakt z Herb Robert může zpomalit růst bakterií a virů.

Nedostatečná Evidence fo; Léčení průjmu; Zlepšení funkce jater a žlučníku; Snížení otok ledvin, močového měchýře, a žlučníku; Brání tvorbě kamenů do ledvin, močového měchýře, nebo žlučníku; Léčení bolesti v ústech a krku, když jsou čerstvé listy žvýkal; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost Herb Robert pro tyto účely.

Není k dispozici vědět, jestli Herb Robert je bezpečný dostatek informací; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: není dostatek poznatků o využití Herb Robert během těhotenství a prsu -feeding. Zůstat na bezpečné straně a vyhnout se používání.

V současné době nemáme žádnou informaci o Kakost smrdutý interakce

Příslušná dávka bylinkovým Robert závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V tomto okamžiku není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro bylinkovým Roberta. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Gruenwald J, T Brendler, Jaenicke C. PDR pro bylinných přípravků. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese