broušení zubů během spánku

Porucha spánku Trends

Vzhledem k tomu, skřípání zubů – nebo skřípání zubů – často nastane během spánku, většina lidí si neuvědomuje, že to dělají. Pokud však často probudíte s tupým a neustálé bolesti hlavy nebo bolest v čelisti, tam je dobrá šance, že byste se broušení zubů v noci. Mnohokrát se lidé učí, že brousí zuby z blízkého rodinného příslušníka nebo ložní partnera, který slyší broušení v noci.

Když její syn byl ve školce, Cynthia Chin-Lee pamatuje učitelů řekl, že by se usnout během hraní. Nyní, 10-letý Joshua je nemožné vzbudit v dopoledních hodinách, řka: “Musím spát více 10 minut. Nech mě být .; Joshua zdá unavený, má kruhy pod očima, a on se nedaří ve škole ., vysvětluje Chin-Lee, 53, manažer v softwarové společnosti v Palo Alto, Calif Chin-Leeův manžel měl teorii: Možná, že jejich syn měl spánková apnoe, což je podmínka, s níž její manžel měl v poslední době …

Broušení něčí zuby narušuje zubní sklovinu a může dojít k poškození zubní práci. Máte-li podezření, že může být broušení zubů, poraďte se se svým zubním lékařem. On nebo ona může zkoumat vaše ústa a bradu na známky bruxismem, jako jsou čelisti něhy a abnormalit v zubech. Váš zubař může navrhnout nosit úst stráže v noci.

ZDROJ

Sleep Association.