bolesti hlavy u dětí předcházení

Triggers jsou věci, které mohou způsobit, že vaše dítě mít bolesti hlavy. Vaše dítě může být schopen zabránit bolesti hlavy tím, že odstraní spouští.

Děti se mohou cítit stres ze školní, sportovní, společenské akce, chudý self-image, nebo problémy s přáteli. Tyto tlaky mohou vést k bolesti hlavy u některých dětí. Promluvte si se svým dítětem o tom, co by mohlo být příčinou stresu. Můžete pomoci najít způsoby, jak se vypořádat se stresem, který může pomoci zabránit bolesti hlavy.

Promluvte si s lékařem, pokud si myslíte, že vaše dítě může být deprese nebo úzkosti. Léčbě těchto obtíží, se může snížit počet bolestí hlavy má vaše dítě.

Ostatní spouště migrény patří

Ostatní tenzní bolesti hlavy spouští zahrnují

Veďte si deník bolení hlavy

Vedení deník bolení hlavy (Co je to dokument PDF?) Vám pomůže najít souvislost mezi bolesti hlavy vašeho dítěte a věcech, které je spouštějí. Pomozte dítěti zapsat při spuštění každá bolest hlavy, jak dlouho to trvá, kde to bolí, a co je bolest je jako (pulzování, bolesti, bodavá nebo tupá).

Zapište nějaké jiné symptomy má vaše dítě s bolestmi hlavy, jako je nevolnost nebo mu bude citlivý na jasné světlo a hluk. Seznam cokoliv si myslíte, že by mohl vyvolalo bolest hlavy.

Nezapomeňte, že to může trvat až 24 hodin pro některé spouští způsobit bolesti hlavy. Ostatní spouští může vést k bolesti hlavy hned.

Zobrazit deník bolení hlavy k dětským lékařem při každé návštěvě. Lékař vám může pomoci i vaše dítě přijít na to, co spouští jsou. Když víte, spouští vašeho dítěte, můžete pomoci svému dítěti vyhnout se ty věci.

Aby se zabránilo migrény a napětí bolesti hlavy

Emocionální stres nebo úzkost; Únava nebo nedostatek spánku; Namáhavá činnost; Hlad nebo přeskakování jídel; Jasná světla nebo slunce.

Některé potraviny, jako je čokoláda, kofein nápoje a glutamátu sodného (často používané v čínské jídlo); Silné pachy nebo cigaretový kouř; Změny počasí; Menstruace nebo jiné změny v hormonech; Být dehydrovaný.

Svalové napětí v krku a ramen, někdy z vadného držení těla; Broušení nebo zatínal zuby.

Najít zdravé způsoby, jak pomoci vaše dítě zvládat stres. Nedopusťte, aby plán vašeho dítěte příliš zaneprázdněn nebo plněné stresující události; Ujistěte se, že vaše dítě pije 4 až 8 sklenic tekutin denně. Vyhněte nápoje, které mají kofein. Mnoho populárních soda nápoje obsahují kofein; Ujistěte se, že vaše dítě dostane dostatek spánku a udržuje pravidelný spánek harmonogramu. Většina děti potřebují spát 8 až 10 hodin každou noc; Povzbuzujte své dítě, aby si dostatek pohybu, a to bez přehánění jej; Omezit množství času tráví vaše dítě před televizi a počítač; Ujistěte se, že vaše dítě nebude přeskočit jídla. Poskytovat pravidelné a zdravé jídlo; Udržujte své dítě od kouře. Nekuřte ani nikomu jinému kouř kolem své dítě, nebo ve svém domě; Promluvte si s učiteli svého dítěte, pokud vaše dítě má problémy se školní práce. Ujistěte se, že hladina a množství školní práce je vhodná pro vaše dítě.