boj proti bolesti hlavy související s potravinami

Tam jsou všechny druhy věcí, které mohou vyvolat migrény. Pro některé lidi, to by mohlo být jen oběd.

Studie prokázaly pouze několik potravin, nebo látky v potravinách, zdá se, aby na bolesti hlavy v mnoha lidí.

Hemiplegický migréna je vzácný druh bolesti hlavy. To je také jedním z nejzávažnějších a potenciálně oslabující migrény.

“Nedoporučuji určitou dietu komukoliv s migrénami. Ale když někdo říká:” Kdykoliv jsem jíst hermelín dostanu migrénu “No tedy, nedělejte to,” říká B. Lee Peterlin, DO. Ona je ředitel Johns Hopkins School of Medicine Headache Research.

Data nepodporuje mnohé z často citovaných potravin spouštěčů, včetně čokolády. Nicméně, to je zvuk radu v případě, že pacient cítí určitá potravina může být bolest hlavy spoušť ho odstranit ze svého jídelníčku. Pokud dáte ji zpět do svého jídelníčku a bolesti hlavy vrátí, pak je pravděpodobné, že je skutečným spoušť pro vás.

Zde je pohled na některé z běžných potravin a nápojů, které byly spojeny s bolestí hlavy u některých lidí, kteří jsou náchylní k migrénám.

Alkohol je určitě spoušť, “říká Cleveland Clinic neurolog Stewart Tepper, MD.” Existují lidé, kteří zjevně nemohou pít alkohol, aniž by to vyvolat záchvat. Některé z nejběžnějších nápojů, které způsobují bolesti hlavy jsou červené víno, pivo, šampaňské, whisky, a skotskou.

Teorie o tom, proč alkohol může způsobit bolesti hlavy zahrnují

Nejlepší způsob, jak se vyhnout bolesti hlavy alkoholem indukovaná je, aby se zabránilo pití. Ale pokud chcete občas skleničku, nebuďte překvapeni, pokud se migréna následovně.

Kofein je dvousečný meč, pokud jde o bolesti hlavy. V malých dávkách, může pomoci zmírnit bolest. Najdete ji v mnoha volně prodejných léků migrény.

Ale pokud máte hodně kofeinu – řekněme více než dvě sodovky nebo dva šálky kávy denně – můžete získat migrénu od odstoupení od smlouvy, když budete pít méně.

“Moje nejlepší rada v souvislosti s kofeinem a migrény je pravidelně pít stejnou částku,” říká Peterlin.