bez oa informace bolest kolene kit (sponzoroval)

 a Sanofi US respektovat vaše rozhodnutí o ochraně osobních údajů. Vyplněním formuláře níže budete přenášet své informace Sanofi USA a jejich určenými osobami za účelem splnění vašeho požadavku. Sanofi USA a jejich jmenované strany budou používat vaše údaje, jak je uvedeno v americkém Sanofi ochrany osobních údajů. Vstup z níže uvedených informací vyplývá svůj souhlas s Podmínkami Sanofi USA.

Chcete-li získat více informací o Synvisc-One, osteoartrózy, a souvisejících produktů a zdravotní problémy, vyplňte následující údaje.

Sanofi US respektuje Váš zájem na tom, aby vaše osobní údaje zdraví soukromé. Sanofi USA nebudou prodávat nebo pronajímat vaše osobní data třetím stranám nebo mimo e-mailové konference. Pro více informací zobrazit Sanofi nás Ochrana osobních údajů.

* Všechny označené položky jsou povinné

* Už jste někdy byl diagnostikován s osteoartritidou kolene?

Vy; Ne

* Jaký druh lékaře vidíte na své bolesti kolena?

* Máte lékaře schůzku o své bolesti kolena v příštích 30 dnech?

Vy; Ne

* Která z následujících ošetření jste obdrželi, nebo jsou v současné době dostává za své bolesti kolena?

(Zkontrolujte prosím vše, co platí)

Synvisc-One ® (jedna injekce; synvisc ® (Hylan G-F 20, tři injekce, Hyalgan ®, Supartz ®, Orthovisc ®, Gel One ® nebo Euflexxa A; steroidy injectio; Žádná z výše uvedených

injekce Měsíc

injekce Rok

Kliknutím na tlačítko “Get Info Kit”, souhlasíte s tím, že výše uvedené údaje mohou být použity společností Sanofi USA, jejích dceřiných společností a obchodní služby společnosti pracující s Sanofi, aby vám poskytl informace o tom, Synvisc-One, osteoartrózy a související výrobky a zdravotní problémy. Chcete-li být odstraněn z mailing listu Sanofi USA, klikněte zde nebo volejte 1-888-477-6499.

Synvisc a synvisc-One jsou registrované ochranné známky společnosti Genzyme Corporation. Všechny ostatní registrované obchodní značky jsou majetkem příslušných společností.

Synvisc-One ® (Hylan G-F 20) je určen k léčení bolesti u osteoartrózy (OA) kolenního kloubu u pacientů, u kterých selhala odpovídajícím způsobem reagovat na konzervativní non-farmakologické terapie a jednoduché analgetika, například acetaminofen.

Před dalším pokusem synvisc-One, svého lékaře, pokud jste měl alergickou reakci, jako je otok obličeje, jazyka nebo hrdla, dýchací obtíže, vyrážka, svědění nebo kopřivka na synvisc nebo jakýchkoli produktů hyaluronanu bázi. Alergické reakce, z nichž některé mohou být potenciálně závažné, byly hlášeny při používání synvisc-One. By neměl být používán u pacientů s nakaženou kolenního kloubu, kožní choroby nebo infekce kolem oblasti, kde bude uvedena injekce, a měl by být používán s opatrností v případě, že se otoky nohou kvůli problémům s venózním nebo lymfatické drenáže.

Synvisc-One je určen pouze pro injekce do kolena, kterou provedl lékař nebo jiný kvalifikovaný odborník zdravotní péče. Synvisc-One nebyl testován ukázat úlevu od bolesti v jiných oblastech než kolenních kloubů. Informujte svého lékaře, pokud jste alergičtí na výrobky z ptáků – například peří, vejci nebo drůbeží – nebo je-li vaše noha je oteklé nebo infikované.

Synvisc-One nebyl testován u dětí (≤ 21years staré), těhotné ženy nebo ženy, které jsou ošetřovatelství. Měli byste informovat svého lékaře, pokud si myslíte, že jste těhotná nebo pokud kojí dítě.

Promluvte si se svým lékařem, než bude pokračovat namáhavé aktivity s přenášením hmotnosti po léčbě.

Vedlejší účinky pozorované po někdy synvisc-One zahrnují (<2% každý): bolest, otok, teplo, zarudnutí a / nebo nahromadění tekutiny v nebo kolem kolena. Informujte svého lékaře, pokud jste po ošetření synvisc-One vyskytnout žádné vedlejší účinky. Â2016 Genzyme Corporation, Sanofi Company. Všechna práva vyhrazena. Synvisc-On; Synvisc a GENZYME jsou registrované ochranné známky společnosti Genzyme Corporation; US.SYN.16.02.007 Synvisc-One ® (Hylan G-F 20) je určen k léčení bolesti u osteoartrózy (OA) kolenního kloubu u pacientů, u kterých selhala odpovídajícím způsobem reagovat na konzervativní non-farmakologické terapie a jednoduché analgetika, například acetaminofen. Důležité bezpečnostní INFORMAČNÍ; Před dalším pokusem synvisc-One, svého lékaře, pokud jste měl alergickou reakci, jako je otok obličeje, jazyka nebo hrdla, dýchací obtíže, vyrážka, svědění nebo kopřivka až synvisc nebo jakýchkoli produktů na bázi hyaluronanu; Ukázat více. Klikněte pro úplné informace o předepisování Synvisc-One.